CEMIX DuoCem - čistá je dobrá

Informace

Datum: 06.08.2018 
Autor:
upravit informace

Fasádní omítky musí v průběhu celé své životnosti odolávat negativním vlivům vnějšího prostředí jako jsou extrémní výkyvy teplot, kyselé deště, sluneční záření nebo prašné prostředí. V relativně krátkém časovém horizontu tak běžné omítky ztrácejí původní barevnost i mechanické a fyzikální vlastnosti - řešení nabízí CEMIX DuoCem

CEMIX vyvinul nový typ samočistící omítky DuoCem s unikátním Rosa efektem. Novinka v nabídce Cemix je inspirována jednoduchým přírodním principem. V přírodě na řadě povrchů neulpívá voda, ale v kapičkách odtéká a bere s sebou nečistoty na nich uchycené. Na podobné bázi funguje i povrch omítky DuoCem.

CEMIX DuoCem navíc v sobě ideálně propojuje dvě vlastnosti, důležité pro správnou funkčnost a životnost omítky: vodoodpudivost a paropropustnost. Na straně jedné je omítka otevřená pro vodní páry, které procházejí směrem ven z interiéru stavby přes obvodovou konstrukci. Na straně druhé je omítka charakteristická nenasákavým povrchem, který odpuzuje vlhkost z vnějšího prostředí.

Zdroj: LB Cemix, s.r.o.
www.cemix.cz

Přílohy

Výrobci

LB Cemix, s.r.o.

LB Cemix, s.r.o.

Společnost LB Cemix, s.r.o. se sídlem v…

Vizitka

Reklama

 
Mapa webu | © 2008 - 2018 stawebniny, všechna práva vyhrazena | Webmaster | Publikační systém KPS